KONST / Litografier / Färglitografi 9467311
nr 946 7311
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
Färglitografi, Herbert Gentry (1919-2003), signerad, 1977, motivet: 48x39
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2015
kl 20:57:30
26/2 21:21:13
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry